WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

 

Realizacja każdego projektu wymaga innego procesu. Dlatego jego opracowaniem - w zależności od specyfiki zadań - zajmuje się indywidualnie dobrane grono specjalistów. Z Ermellino współpracują:

JAN LIPMANN

IOS DEVELOPER

 

Programista z 15 letnim doświadczeniem, entuzjasta nowych technologii, gotów na każde wyzwanie. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jest fanem rozwiązań mobilnych
a zwłaszcza dobrego i przemyślanego "User Experience". Kończy pracę dopiero wtedy, gdy użytkownik  dostaje produkt, który jest funkcjonalny i sprawia przyjemność. Czas wolny spędza ze swoimi dziećmi, gra w tenisa lub słucha dobrej muzyki.

PAUL BARGETTO

POLISH/ENGLISH TRANSLATION AND EDITING

DIRECTOR OF WARSAW TRANSMISSION SERVICE

 

Paul Bargetto jest szefem Warsaw Transmission – serwisu tłumaczeń i edycji polsko-angielskich. Transmission jest międzynarodową firmą, dostarczającą profesjonalnych tłumaczeń oraz korekt tekstów w języku polskim i angielskim. Specjalizuje się w tematyce z obszaru kultury
i sztuki: tłumaczy artykuły, programy, napisy do filmów i teksty reklamowe. Obsługuje także korporacje i innych klientów biznesowych we wszystkich dziedzinach. W zespole pracuje amerykański native speaker, posługujący się perfekcyjnie corporate English. W pracach nad aplikacją TravelbyArt Warsaw Transmission nie tylko tłumaczyła wszystkie teksty na język angielski ale nadała im styl bliski odbiorcom amerykańskim.

BŁAŻEJ SONIEWICKI

KONSULTANT DS REKLAMY
I STRATEGII KOMUNIKACJI

 

Błażej Soniewicki, z reklamą związany od ponad 10 lat. Jest ekspertem w budowaniu i rozwijaniu marek, tworzeniu strategii marketingowej, komunikacji digitalowej. Związany był głównie z agencją BBDO, w Warszawie i w Moskwie (jako client service director). Pracował dla: MARS, Telekomunikacji Polska, Total, Muller, Google, OBI, Cargill, Vox prowadząc ich marki na poziomie lokalnym i regionalnym w Europie centralnej. Był odpowiedzialny m. in za wprowadzenie marki Neostrada na rynek polski, marki M&M's na rynki Polski, Finlandii, krajów Bałtyckich, Rumunii, Serbii, Chorwacji i Węgier. Wraz z Agencją 72 and sunny stworzył kampanię promującą Chrome oraz Google Search App w Rosji. Jego praca wielokrotnie nagradzana  na polskich i międzynarodowych festiwalach reklamy. Otrzymał 6 nagród EFFIE, 2 KTR, 2 nominacje do Cannes Lions oraz Brązowego Lwa w Cannes za reklamę prasową dla Google Street View. Prowadzi także działalność edukacyjną w interesujących go dziedzinach. Prowadził wykłady dla szkoły reklamy School of Thoughts w Moskwie, Warszawskiej Akademii Fotografii, na Uniwersytetem Łódzkim.

Z Ermellino współpracuje w zakresie szeroko rozumianej reklamy i strategii komunikacji.

 

PRZEMYSŁAW FRĄCZEK

ANDROID / IOS DEVELOPMENT

CEO & CO-FOUNDER OF READY4US

 

Absolwent informatyki na Politechnice Krakowskiej i Master of Business  Administration na Łazarski University. Praktyk mobilnych technologii,  samorozwoju i biegania. Biznesowy partner, na którym zawsze można  polegać. Wyzwania to coś, co napędza go do działania.

"Pracując dla startupów każdy członek zespołu, musi dawać z siebie więcej  niż tylko pracę w swojej specjalizacji (nie dotyczy to wyłącznie developmentu technicznego), bo to decyduje o końcowym sukcesie" - mówi Przemek - "W Ready4S wierzymy w talent i efekty, odkrywamy i rozwijamy swoje silne strony. Za punkt honoru stawiamy sobie dostarczanie dobrej jakości aplikacji mobilnych w założonym budżecie i na czas".

Firma Ready4S podczas pracy dla Ermellino nad projektem TravelByArt była odpowiedzialna za techniczną realizację aplikacji mobilnej.

SASZA MORGUNOV

FOTO & MEDIA EDYTOR

 

Urodził się prawie 50 lat temu w państwie, które teraz już nie istnieje. Studiował historię kraju, którego nie ma na mapie od 500 lat i języki którymi od dawna już nikt nie mówi. Ojciec fotograf nauczył go robić zdjęcia, ale on woli jednak zajmować się fotografiami wykonanymi przez innych. Dlatego praca fotoedytora tak bardzo go pasjonuje. Jego trafne wybory znacząco wpływają na ostateczny efekt projektów, decydując o ich atrakcyjnym wizerunku. Nie lubi sztuki współczesnej. Uwielbia Juliette Binoche.

ŁUKASZ ORLIŃSKI

KOLORYSTA, RETUSZER ZDJĘĆ, GRAFIK

 

Specjalista w dziedzinie retuszu zdjęć z wieloletnim doświadczeniem. Znakomity kolorysta obdarzony niezwykłym wyczuciem. Potrafi wydobyć głębię i wszystkie walory zdjęć, nie gubiąc ich naturalnego piękna. Swoją pracę wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem wykazując godną podziwu wytrwałość (potrafi zarażać nią także innych!). Jego siła spokoju jest wielkim wsparciem przy każdym projekcie w momentach kryzysowych. Choć od dawna pracuje z fotografią cyfrową sam chętnie fotografuje używając klasycznych starych aparatów. Kocha prostotę i wszystko to co analogowe. Wielki miłośnik sportów. Dawniej zapalony biegacz, teraz zafascynowany kolarstwem.

Ermellino Sp. z o.o.

ul. Andersa 8 m 17,  00-201 Warszawa

biuro: ul. Dziennikarska 20, 01-605 Warszawa

(+48) 667 001 223, info@ermellino.com.pl